<<Aktuality>>

Silvestrovský Tour de Bar

31. prosince 2012 v 18:18 | CuRve
Za 45 minut vyrážejí PK na jejich další Tour de Bar - tentokráte Silvestrovský ;)
Tentokráte v plné sestavě Muzzy,CuRve,Hany,Pochvík, Jirza a KamiKadze vyrazí do pardubických barů.. Kde bude tento den asi hodně narváno.. Doufejme, že nám dnes nalejou a bude aspoň někde místo.. :D
O půlnoci se někde v baru pronese klasickej přípitek ;) a v 1:00 míříme na event ke kavárně Evropě..
Celý večer s námi stráví GC -TB32GJ9 ;))
Těšte se na fotky z "International Tour de Bar" a také na fotky z dneška :)

Odjíždíme směr Seč

3. července 2012 v 10:14 | CuRve
Čauec lidi, PK odjíždejí zase jako minulý rok do kempu pod stan na Sečskou přehradu..
Zachvíli nám to v 11:28 jede z autobusáku v Pardubicích, tak se tu mějte a těšte se, až přijedeme tak budou nová videa, fotky a příhody ze SEČE 2012... ČUS BUS!!

Seč 2012

24. června 2012 v 18:56 | CuRve
Polabinští Kreténi se jako minulý rok vydají na Seč. Vypadá to, že se z pobytu na Seči stane každoroční tradice. Letos odjíždíme již 3.7.2012 doufáme, že se bude dát v pohodě koupat a na Seči pobudeme asi 4 dny. V nejbližších dnech čekejte na webu fotky ze Seče 2011 :)) A poté se můžete těšit na fotky a videa ze Seče 2012 :))

PF 2012

24. prosince 2011 v 16:11 | CuRve
Děkujeme všem našim fanouškům za přízeň v roce 2011 a jménem Polabinských Kreténů vám přejeme příjemné prožití svátků Vánočních a úspěšný rok 2012 ve kterém se můžete těšit na další videa a akce PK ;)

Nový vzhled...

8. prosince 2011 v 2:49 | CuRve
Polabinští Kreténi minulý týden navštívili Čepí a nafotili pro vás několik nových a zajímavých fotek, dále máme nová videa a to znamená že měníme vzhled tohoto blogu. Ze záhlaví zmizí ,,Sečský layout" a můžete se těšit na ,,Čepský layout".. Během dnešního dne omluvte tedy výpadky nebo špatné načítání stránky, bude se měnit vzhled ;))

3.12.2011 jsme byli v Čepí

5. prosince 2011 v 15:47 | CuRve
Zdravím všechny co sledují náš blog Usmívající se Polabinští kreténi se po roce ocitli zase v Čepí Smějící se V sobotu 3.12.2011 se sešli CuRve,Muzzy,Pochvík a Jirza a vyrazili na autobusové nádraží směr Čepí.. Nakonec dorazil se spožděním i Hany..
Co jsme dělali a fotky z Čepí již brzy tady na blogu tak sledujte pečlivě blog a čekejte Usmívající se

Úpravy..

15. srpna 2011 v 21:29 | CuRve
Polabinští Kreténi se dnes vrátili z pobytu na Sečské přehradě domů a mají pro vás připravená nová videa a hlavně fotky z této akce. Všeho se na tomto blogu dočkáte. Tato videa nebudou konečná ,ale až bude možnost tak výjdeme zase (nejlépe ještě do konce letošních prázdnin ven) a něco pro vás natočíme. Tento víkend se s vámi podělíme o zážitky ze Seče a také o videa. V následujcím týdnu přijdou slibované fotky z této akce. V momentální době probíhá úprava našeho vzhledu blogu.. Do záhlaví přijdou nové fotky a blog se přemaluje na černo-růžovou barvu.. Tak zatím zdarec já jdu pracovat :)

Polabinští Kreténi míří na Seč...

11. srpna 2011 v 18:44 | CuRve
Polabinští Kreténi zítra 12.8.2011 míří na Seč..
Na Seči se zdržíme několik dní. Navštívíme centrum Seče,Oheb,přehradu,kluv Winter a další zajímavé věci v okolí. Bereme sebou nafukovací člun a další věci. Mezi nimi nechybí foťák ,který bude dokumentovat celý náš pobyt a potom zde zveřejníme fotky z akce a také hlavně NOVÁ VIDEA.. Na která se už nesmírně těšíte. V poslední době PK stagnovali ,ale to proto že prázdniny byly v plném proudu a Kluci z YouTube prostě nebyli spolu,ale to se v následujích dnech změní a přijdou nová videa a nové zážitky o které se s vámi rádi podělíme.
Zatím ADIOS-AMIGOS..

Gunčíková vs. Adamec...

5. června 2011 v 19:42 | CuRve
Zdravím vás věrní fans..
Curve a Muzzy se rozhodli,že když je dnes to finále SuperStar (Gabriela Gunčíková vs. Lukáš Adamec..) Že možná na počest tohoto finále natočíme video.. Oba totiž fandíme Gábině :D Což znamená když nevyhraje a vyhraje tím pádem Lukáš Adamec ,že pro vás natočíme nové video..
Ještě se neví o co by v této ,,ujeté sázce" šlo,ale nápady v hlavě jsou typu >> v trenkách běžet kilák po kolejích a počkat na vlak a mávat lidem v kupé :D Na švp kam zítra míříme kdyžtak toto video projednáme a až přijedeme dáme vědět o jaké video by se popřípadě jednalo..

Ale vše je na vás,když vyhraje Gábina Gunčíková tak o takovéto video přijdete :D ,ale bude určitě nějaké jiné =)

Čau..

HLASUJTE o to jaká videa pro vás máme natáčet..

26. května 2011 v 21:26 | CuRve
Ahoj holky a kluci.
Pod tímto článekm je anketa ve které vás prosíme o hlasy,o tom která videa natočíme a vy je uvidíte. Můžete rozhodnout jenom vy. Do konce května máte tedy možnost hlasovat pro to video,které chcete od nás vidět a pak v průběhu června jen čekat na odměnu na tomto webu v podobě toho videa.

Tak hlasujte x))

HLASOVAT MŮŽETE TAKY NA http://www.facebook.com/pages/Kluci-z-YouTube/124381990956532?ref=ts
 
 

Reklama
Reklama